Home Politike “Fitorja e Kurbinit do të jetë ndër më dërrmueset”, Meta e nis...

“Fitorja e Kurbinit do të jetë ndër më dërrmueset”, Meta e nis ditën me ekipin në Laç, ja mesazhi i tij

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta deklaron se fitorja e Kurbinit do të jetë ndër më dërrmueset për t’i dhënë fund monizmit në pushtetin vendor.

Meta e ka nisur ditën në Laç me ekipin drejtues të kësaj force, teksa jep dhe mesazhin e tij.

“Kënaqësi ta nisja ditën duke takuar ekipin tonë drejtues të Kurbinit në Laç.
Fitorja e Kurbinit do të jetë ndër më dërrmueset për t’i dhënë fund monizmit në pushtetin vendor dhe për t’ua kthyer bashkitë qytetarëve duke iu shërbyer me transparencë dhe përulësi. ✌️🇦🇱
#14Maj #Fitore #Lac #NdryshimMeCdoCmim”, shkruan Meta.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

Previous articlePse SHBA dhe Kina po përdorin ende balona spiunazhi?
Next articleCassano e konsideron katastrofë Mourinhon: Nuk ke qenë kurrë trajner i madh… Pastaj e “gozhdon” për Zaniolo