Home Politike Festat e fundvitit bashkojnë demokratët, reagon Berisha: Fillim i ri për grupin...

Festat e fundvitit bashkojnë demokratët, reagon Berisha: Fillim i ri për grupin parlamentar të PD-së

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha, ka ndarë me ndjekësit një foto nga festa e organizuar për fundvitin, ku ajo që bie në sy është fakti se kjo drekë ka bërë bashkë grupin e Berishës dhe atë të Alibeajt.

Në një postim në Facebook, Berisha ka shkruar se dreka u organizua nga deputeti Xhelal Mziu ndërsa e quajti një fillim të ri për grupin parlamentar të PD-së

“Drekë në Fermën Uka e thirrur nga deputeti, Xhelal Mziu si fillim i ri për grupin parlamentar të PD-së. Gëzuar! ka shkruar Berisha./BW

Previous articleVis Martinaj apo Svetlana Timofeva: gara e fortë për njeriun e vitit 2022
Next articleMë pak blerës në treg, shkak rritja e çmimeve, tregtarët të shqetësuar për produktet