Home Kronika Familja dyshon për vrasje/ U gjet i vdekur, ky është pronari i...

Familja dyshon për vrasje/ U gjet i vdekur, ky është pronari i agjencisë së biletarisë në Vlorë (FOTO)

Ky është 63-vjeçari i cili u gjet i vdekur në vendin e quajtur “Kapelja” në Vlorë. Viktima është identifikuar si Nadir Gjata, bashkëpronar i një agjencie biletarie pranë portit të Vlorës.

Familjarët hedhin dyshime se ai është vrarë dhe mbështesin pretendimet e tyre tek fakti që Nadir Gjata “ka goditje në kokë dhe nuk iu gjet çanta që kishte me vete”

Ndërkohë sipas ekspertizës mjeko ligjore, hematoma në kokë ka ardhur nga përplasja me makinë.

Previous articleParalajmëron Zelenskyy: Nëse Ukraina nuk fiton luftën, fqinjët e Rusisë janë të rrezikuar
Next articleSulmi në diskotekë/ Policia ndërhyu me spraj, momenti kur Abazoviç largohet nga klubi i natës