Home LifeStyle Fallxhor Ronaldo, moderatori ja thotë në sy konkurrentes së Big Brother: Ti...

Fallxhor Ronaldo, moderatori ja thotë në sy konkurrentes së Big Brother: Ti do dalësh e para nga shtëpia

Ronaldo mori rolin e fallxhorit pasditen e sotme dhe nisi t’i shihte Teas filxhanin e kafesë.

Sipas tij filxhani i thoshte se Tea është në rrezik , pas mund të jetë shumë e afërt dalja nga shtëpia për të.

Ronaldo: Tea ti je në rrezik, se di pse të shoh gati për të ikur. Sikur nuk je shumë aktive. Ke dy njerëz që luten për ty. Tea: Ata janë nëna me gjyshin, janë besimtarë. Luten gjithnjë për mua!

 

Previous articleKëcënon Rusia: Kushtet do përmbushen ose nga Ukraina, ose nga ushtria jonë
Next articleHoroskopi për ditën e sotme, 28 dhjetor 2022