Home LifeStyle Eva Longoria super seksi për tapetin e kuq

Eva Longoria super seksi për tapetin e kuq

largea_kuqtapete31358429920Me fustanin e zi të firmuar nga Emilio Pucci, ‘ish-shtëpiakja e dëshpëruar’ Eva Longoria, nuk ka mundur të mos bjerë në sy të fotografëve në tapetin e kuq të “Golden Globe”.

Hapja e theksuar e fustanit dhe dekolteja provokuese kanë shkaktuar jo pak polemika për shkak të shfaqjes së shkurtër të gjoksit, që megjithëse “aksidental” sigurisht nuk ka kaluar pa u vënë re.
Previous articleJa çfarë ka bërë policia e Qarkut të Durrësit gjatë vitit 2012
Next articleCameron shtyn fjalimin e shumëpritur mbi BE-në