Home LifeStyle Eva Alikaj flet për herë të parë pas përjashtimit nga “BBV”: U...

Eva Alikaj flet për herë të parë pas përjashtimit nga “BBV”: U kërkoj falje shqiptarëve

Eva Alikaj ka folur për herë të parë që pas përjashtimit të saj nga “Big Brother Vip” dy ditë më parë.  Ajo u kërkoi ndjesë shqiptarëve.

“Mendoj se u skualifikova shumë shpejt. Edhe faji im është. Shpresova shumë që të toleronin pak, se tani do të fillonte loja ime. Ju kërkoj falje shqiptarëve. Se ka edhe të rinj që nuk duhet të dëgjojnë fraza të tilla. Unë arrita ekstremin dhe kërkoj ndjesë. Por, çdo njeri në familjen e tij ka momente që del nga vetja. Unë as nuk e di nga më doli ajo frazë (ta çaj kaftën). Njerëzit mbajnë mend vetëm atë dhe unë për atë frazë kërkoj ndjesë,”-u shpreh ndër të tjera Eva.

Previous articleVendimi i Apelit për vulën e PD-së/ Korreshi: Do dalim më të copëtuar, demokratët do shahen mes tyre!
Next articleGrupi Alibeaj thellon përçarjen, njofton emrin emrin e njohur të kandidat për këtë bashki të vendit