Home Ekonomia Euro drejt “greminës”, paundi në rritje/ Këmbimi valutor 6 maj, çfarë ndodh...

Euro drejt “greminës”, paundi në rritje/ Këmbimi valutor 6 maj, çfarë ndodh me monedhat tjera

Monedha e eurozonës shitet sot me 111.6 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 101.4 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 127.4 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 75.8 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 113.2 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.76 lekë.

Euro drejt "greminës", paundi në rritje/ Këmbimi

Previous articleParashikimi i motit, e premte, 6 maj 2023
Next articleTë shtëna me armë në Pukë, kandidati socialist akuzon kundërshtarin: Ta harrojë Rroku…!