Home Ekonomia Euro dhe dollari sërish në rënie, zbuloni se çfarë po ndodh me...

Euro dhe dollari sërish në rënie, zbuloni se çfarë po ndodh me monedhat e huaja sot

Sot, dollari amerikan këmbehet me 109.1 lekë në blerje dhe 111.1 lekë në shitje.

Euro blihet me 116 lekë dhe shitet 117.3 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 131.3 lekë dhe shitet me 133.1 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 117.1 lekë, ndërsa në shitje me 118.6 lekë. Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 81 lekë dhe në shitje me 83.3 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

Previous articleDikur shok skuadre me Lorik Canën, ndahet nga jeta futbollisti i njohur
Next articleMe 70 kg “bar” në doganën e Morinës, 48 vjeçari nga Rumania arrestohet nga policia