Home LifeStyle Është nënë e një djali, aktorja shqiptare poston fotot ‘hot’ nga pushimet

Është nënë e një djali, aktorja shqiptare poston fotot ‘hot’ nga pushimet

Ndonëse është nënë e një djali aktorja e njohur Olta Gixhari ‘çmend’ fansat me linjat e saj perfekte trupore.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku pavarësisht angazhimeve në punë ish-banorja nuk i en fansat pas dore duke ndarë me ta momente nga përditshëria e saj.

Ditën e sotme Olta ka postuar në Instagram disa foto nga pushimet nga jugu i Shqipërisë me partnerin dhe djalin e saj, Amar.

Ndërsa ndodhej në një pishinë aktorja ka vënë në pah trupin e saj të tonifikuar teksa kishte veshur një palë bikini në ngjyrë të zezë.

Nga ana tjetër në njërë nga fotot me një buzëqeshje në ftyrë ajo dukej shumë e lumtur krah të voglit të saj.

Previous articleReforma zgjedhore në ‘pikën zero’, opozita kërkon konsensus të ri
Next articleSenzacion, lojtari më i mirë i Evropianit U-19 shpallet një shqiptar