Home LifeStyle “Është e frikshme e njëkohësisht një shuplakë për të gjithë”/ Kiara Tito...

“Është e frikshme e njëkohësisht një shuplakë për të gjithë”/ Kiara Tito del me thirrjen e fortë

Që pas daljes nga “Big Brother VIP”, Kiara është treguar shumë aktive në rrjete sociale duke mbështetur partnerin e saj, Luizin. Mbrëmjen e djeshme ajo ka reaguar për sulmin e rëndë në “Top Channel” duke thënë që është sa i frikshëm aq dhe një shuplakë për të gjithë.

Moderatorja ka shprehur ngushëllimet për familjarët e të ndjerit. Më tej ajo ka shtuar se do jetë duke mbështetur me zemër Luizin ndonëse jo në studio.

“Nuk ka fjalë për të përshkruar ndjesinë që pata kur lexova lajmet dje. Është e frikshme e njëkohësisht një shuplakë për të gjithë, kur sheh sa e pasigurt bëhet jeta jonë çdo ditë. Ngushëllime për familjen e të ndjerit e cila ka nevojë për të gjithë ne në këto orë të vështira. Sonte as unë e as ish-banorë të tjerë nuk jemi në studio, ama edhe pse jo fizikisht, unë do jem duke mbështetur me zemër (L). #meluizin”, ka shkruar Kiara.

“Është e frikshme e njëkohësisht një

Previous articleFalë inteligjencës informative, finalizohet operacioni policor i koduar “Pjezga”. Sekuestrohen 1 armë zjarri dhe 2 armë të ftohta (pistoletë, dorezë dhe shkop metalik).
Next articleNxorën listën e pagave të shqiptarëve, Gjykata jep DËNIMIN për 4 zyrtarët e akuzuar (EMRAT)