Home Sport Erzeni triumfon ndaj Vllaznisë me rezultatin 3-2

Erzeni triumfon ndaj Vllaznisë me rezultatin 3-2

Skuadra shijakase e Erzenit ka triumfuar ndaj Vllaznisë me rezultatin 3-2 duke u bërë edhe një herë titullarët e padiskutueshëm të kësaj sfide.

Tifozë të shumtë kanë përgëzuar djemtë e ekipit për këtë rezultat pas humbjes që patën me Tiranën.

Previous article“Gërdeci” dhe “21 janari”, Milaim Zeka thirrje për drejtësinë: Të arrestohet Sali Berisha
Next article“SPAK nis punën kur të hetojë ish-kryeministra”, avokati Ngjela për çështjen McGonigal: Nëse del i implikuar, Rama…