Home Sport Erzeni “permbyt” Kukësin, shijakasit marrin tre pikë në transfertë

Erzeni “permbyt” Kukësin, shijakasit marrin tre pikë në transfertë

Skuadra e Erzenit vijon të jetë  një ndër skuadrat më surprizuese në këtë edicion, duke vijuar të tregojë një futboll të bukur dhe me rezultate mjaft të mira.

Ekipi i drejtuar nga Xhevahir Kapllani ka marrë një tjetër tre pikësh të artë në sfidën e sotme të luajtur në transfertë kundër Kukësit.

Shijakasit triumfuan me rezultatin e pastër 0-2, duke zhytur në një krizë të thellë verilindorët. Autorët e golave për Erzenin ishin Alan dhe Nonato.

Previous articleMacron: Franca dhe Gjermania të bëhen pionerë për rithemelimin e Europës
Next articleNgjarje horror, vriten 10 persona në park, zbardhen dyshimet e para