Home Sport Erzeni barazon në “frymën e fundit”, me Ballshin në një me mjaft...

Erzeni barazon në “frymën e fundit”, me Ballshin në një me mjaft raste /VIDEO

Kanë përfunduar 2 sfidat e sotme të Kategorisë Superiore, ku në përballjen Bylis-Erzeni gjithçka u mbyll në paqe me rezultatin 1 me 1.

Në sfidën mes Bylisit dhe Erzenit gjithçka u vendos në pjesën e dytë, ku fillimisht golin e gjetën “ballshiotët” falë brazilianit Esquerdinha në minutën e 65’-të, ndërsa për “shijakasit” mendoi kroati Kahrimanovic, i cili ekzekutoi mrekullisht një penallti në minutën e 91’-të, të sfidës.

Bylis me 27 pikë mban vendin e parafundit, teksa Erzeni me 33 pikë mban vendin e pestë.

Previous articleSi u krijua kartoteka e policisë kriminale në vitin 1932
Next articleEgnatia “evropiane”, rrogozhinasit fitojnë bindshëm me Kastriotin/ VIDEO