Home Kronika EMRI/ Vihet në pranga drejtori i shërbimit zjarrfikës të Cërrikut, ja për...

EMRI/ Vihet në pranga drejtori i shërbimit zjarrfikës të Cërrikut, ja për çfarë akuzohet

Vihet në pranga drejtori i shërbimit zjarrfikës së Cërrikut, Artion Taçi. Mësohet se ai akuzohet për ushtrim ndikimi të paligjshëm dhe krim zgjedhor.

Arrestimi i tij ka ardhur me urdhër të Prokurorisë së Elbasanit. Arrestimi është bërë nga Agjencia e Mbikëqyrjes policore.

Ndërkohë ende nuk dihen të tjera detaje mbi hetimet, ndërkohë që pritet që në orët në vijim të dalin informacione shtesë.

Previous articleLetra e Mark Dodanit, për Hekuran Isain: Feçor Shehu nxorri jashtë N., e cila takoi të dashurin e saj në Patra dhe ajo kishte shoqe të ngushtë K.P., mike e Feçorit, mjeke te lagjia…
Next articleTuri evropian/ Ministrja e Jashtme e Kanadasë viziton nesër Tiranën, pritet të takohet me Xhaçkën