Home Kronika EMRI/ U vra me plumb në kokë pas sherrit për një vajzë...

EMRI/ U vra me plumb në kokë pas sherrit për një vajzë në Greqi, zbulohet identiteti i shqiptarit

Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e shqiptarit në Greqi. Viktimë ka mbetur 34-vjeçari Visar Dakrama nga Vlora.

Ngjarja ndodhur pasi i riu shqiptar ishte përleshur me të riun grek, ku shkak i konfliktit ishte një vajzë.

Pas përleshjes 33-vjeçari grek ka shkuar në shtëpi, ka marrë një pushkë dhe është kthyer në lokal ku ka qëlluar dhe vrarë me plumb në kokë shqiptarin.

Previous article“Karnavalet” transformojnë skenën e TKOB
Next articleFotot/ Jeta luksoze e ‘Otit të Elbasanit’ që e duan të vdekur, foto me shampanjë në jaht e Ferrari