Home Bota EMRI/ E rëndë në Londër, masakrohet me thikë për vdekje i riu...

EMRI/ E rëndë në Londër, masakrohet me thikë për vdekje i riu shqiptar, Policia arreston tre persona

Policia Britanike ka vendosur në pranga tre persona, si të dyshuar për vrasjen e 30-vjeçarit shqiptar Olsi Kukan në Londër. Mësohet se dy prej të arrestuarve, 33 dhe 25 vjeç do të mbahen ende në qeli, ndërsa një 24 vjeçar është liruar me kusht.

Ndërkohë bëhet e ditur se një 33 vjeçar i arrestuar më herët për ngjarjen, është liruar dhe ndaj tij nuk rëndon asnjë akuzë.

Nuk dihen ende rrethanat në të cilat ka ndodhur vrasja e të riut shqiptar ndërkohë që mediat nuk kanë publikuar të dhënat të tjera mbi ngjarjen e rëndë.