Home LifeStyle Emily nxjerr krejtësisht gjoksin

Emily nxjerr krejtësisht gjoksin

emiliAjo mori famën nga paraqitja si valltare e zhveshur në videoklipin Blurred Lines të Robin Thicke. Dhe, 25 vjeçarja Emily Ratajkwowski i ka qerasur fansat me disa foto ku ka treguar pjesët intime, derisa ka pozuar për fotografin Dean Freeman’s Candy për video trailerin 24 horas, transmeton Bota Sot. Në foto, ajo shihet e veshur me pantallona të shkurtër dhe një bluzë pa sytjena, duke nxjerrë krejtësisht gjoksin, derisa ha një tortë në formë buzëqeshje. Emily duket tejet seksi sikur edhe çdoherë tjetër, por këtë herë nuk la vend për imagjinatë, duke treguar krejtësisht gjoksin