Home LifeStyle Elton Deda revoltohet me këmbësorët shqiptarë: Ore trima kokëboshë, vizat e bardha...

Elton Deda revoltohet me këmbësorët shqiptarë: Ore trima kokëboshë, vizat e bardha s’janë për të shëtitur

Mënyra se si qytetarët ecin në vijat e bardha ka revoltuar kantautorin e njohur Elton Deda.

Ai ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, ku i cilëson qytetarët “kokëboshë” dhe shprehet se vijat e bardha janë për të ecur, jo për të shëtitur.

“Ore trima kokeboshe!
Vizat e bardha jane bere per te ECUR jo per te SHETITUR!
Doni dhe nje kafe ta pini aty?” shkruan Elton Deda.

Previous articleE rëndë në Fier, 68-vjeçari i jep fund jetës me armën e gjahut
Next articleNëna hodhi fëmijën në lumë, flet mjeku i spitalit Shkodër: Kishim frikë se do e linte, por i erdhën kolegët me dhurata e para, e bindën ta mbante bebin