Home LifeStyle Elisabetta Canalis vjen me një set të zjarrtë

Elisabetta Canalis vjen me një set të zjarrtë

canalisAjo është 34 vjeç, por vazhdon që të ketë linja të mrekullueshme dhe perfekte. Këtë gjë modelja italiane Elisabetta Canalis e ka treguar së fundmi me një set të zjarrtë fotosh, në një fushatë publicitare për të brendshmet. Me siguri që ish i dashuri i saj, Goerge Clooney, duhet të ketë lëshuar ndonjë psherëtimë kur ka parë këto foto.
Previous articleMemorandum për gazifikimin e Komunës së Çairit
Next articleRihanna, transparencë totale