Home LifeStyle Elisabetta Canalis krahasohet me një kukull

Elisabetta Canalis krahasohet me një kukull

largea_canalis1360143934Elisabetta Canalis nuk e fsheh admirimin e saj për kukullat dhe pjesët e tyre përfekte trupore. Ish e dashura e aktorit të famshëm George Clooney është fotografuar ndërsa krahason në një qendër tregtarë gjoksin e një kukulle manekin me atë të sajin. Bukuroshja brune 34 vjeçare në fakt nuk është se vuan për asetet fizike dhe këtë e ka treguar në shumë raste por ndoshta ky është një moment i mirë për ti bërë vetes më shumë publicitet.

Previous articleKriza politike në vakuumin juridik
Next articleBundesliga: Nje Bayern per t’u duartrokitur, ka nenshtruar Mainz me rezultatin 3-0.