Home Kronika Elbasan/ Operacioni anti-drogë, burime: 7 në pranga dhe 5 në kërkim, mes...

Elbasan/ Operacioni anti-drogë, burime: 7 në pranga dhe 5 në kërkim, mes të arrestuarve edhe një polic

Në kuadër të operacionit anti-drogë që po zhvillohet në disa qytete të vendit në Elbasan bëhet me dije se janë arrestuar 7 në persona dhe 5 janë shpallur në kërkim.

Mes të arrestuarve edhe një polic. Efektivi Saimir Hysa është vënë në pranga nën akuzë për shpërdorim detyre e përkrahje e autorit të krimit.

Në pranga Glidi Ballolli, Frencesk Braho, Evis Duzha, Rapi Malaj, Saimir Rexhepi e Stiven Faqolli. Arrestimet në Elbasan, të ndaluarit nën akuzë për drogë, armë pa leje e trafik veprash arit.

Previous articleVdekja e Kosta Trebickës 15 vite më parë, Artan Hoxha: U vra sepse zbuloi lidhjet korruptive dhe kriminale të familjes Berisha me Gërdecin, ja si e tradhtoi Rama
Next articleNdërron jetë në QSUT i dënuari me 10 vite burg