Home Politike Edi Rama publikon foton krah Joe Biden dhe bashkëshortes së tij

Edi Rama publikon foton krah Joe Biden dhe bashkëshortes së tij

Kryeministri Rama dhe bashkëshortja e tij, Linda Rama, kanë realizuar të enjten fotografi të përbashkët me presidentin e SHBA-së, Joe Biden, dhe Zonjën e Parë, Jill Biden.

Fotoja është publikuar nga vetë kryeministri në Facebook, i cili shkruan:

“Fotoja e ditës”

Kryeministri Rama ndodhet në New York ku po zhvillon takime me liderë të vendeve të ndryshme.

Previous articleErvis Martinaj u vra, pasi u nxorr në pritë nga një femër?
Next articleHetimet për aferën me privatizimin e ish-Kompleksit Partizani, Lorenc Vangjeli: Së shpejti do ketë të arrestuar