Home Bota E rrëmbeu dhe e lidhi me zinxhirë në një shtëpi në Louisville,...

E rrëmbeu dhe e lidhi me zinxhirë në një shtëpi në Louisville, dalin pamjet kur policia e shpëton, pranga autorit (VIDEO)

Videoja e kamerës së trupit të policisë e publikuar të martën, tregon shpëtimin e një gruaje që u gjet e lidhur me zinxhirë në dyshemenë e një shtëpie në Louisville, Kentaki, javën e kaluar.

Videoja tregon një oficer policie të Louisville, duke u përpjekur të hyjë në shtëpi, pasi një fqinj raportoi se kishte dëgjuar të bërtitura, tha policia.

Oficeri përdori një shkallë për të arritur në katin e dytë, ku ishte thyer dritarja. Një oficer policie i Louisville tregon një dritare ku ai dhe oficerët e tjerë më vonë gjetën një grua.

Brenda ishte një grua që qante, ndërsa kishte në qafë një zinxhir me një dryn. Moises May, 36-vjeç, u arrestua dy ditë më vonë dhe policia tha në një deklaratë se ai dyshohej se kishte rrëmbyer gruan disa ditë më parë.

Nuk ishte e qartë nga të dhënat në internet nëse May kishte një avokat që mund të fliste në emër të tij.

May u arrestua për një akuzë të rrëmbimit, frikësimit të një pjesëmarrësi në procesin ligjor, rrezikimit të qëllimshëm, sulmit, kërcënimit terrorist dhe ngacmimit, raportoi filiali i NBC WAVE e Louisville.

Një raport arresti thotë se më 14 gusht, ai dhe gruaja u grindën dhe se May e goditi atë, raportoi WAVE.

Raporti i arrestimit thotë se kur ajo u kthye për të marrë gjërat e saj, May dyshohet se e mbylli në një dhomë dhe më vonë e lidhi me zinxhirë, duke e lënë atje dhe duke i marrë celularin, raportoi WAVE.

Previous articlePas Safet Gjicit, një tjetër skandal pritet të publikohet? Del fotoja, Alma K. shfaqet në zyrën e kryebashkiakut socialist
Next articleAtletja fenomenale gjermane sfidon Erling Haalandin në një duel sportiv: “Jam gati!”`…