Home Kronika E RËNDË në Vlorë/ Gjendet i vrarur në shtëpi 51-vjeçari, policia ngre...

E RËNDË në Vlorë/ Gjendet i vrarur në shtëpi 51-vjeçari, policia ngre dyshime për…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në vlorë, ku një 51-vjeçar është gjetur i vdekur brenda banesës nga familjarët e tij.

Policia thekson se paraprakisht dyshohet, që shtetasi me iniciale Q.M ka varur veten. Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune, ndërsa ka nisur puna për zbardhjen e rrethanave.

Njoftimi i policisë: 

Rreth orës 13:10, në lagjen “1 Maji”, është gjetur nga familjarët e tij, i pajetë, dyshohet i vetëvarur, në banesën e tij, shtetasi Q. M., 51 vjeç. Grupi hetimor po kryen veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Previous article“Neza, Duçka dhe Rama të aftë për të…”/ Berisha mbledh Grupin Parlamentar të PD: Mafia qeveritare shqiptare, më e rrezikshmja e Europës!
Next articleZaloshnja: Anti-rus para pensionit, pro-rus pas pensionit…