Home Kronika E rëndë në Tiranë, vdes punëtori 40-vjeçar, e zunë poshtë materiale inertesh,...

E rëndë në Tiranë, vdes punëtori 40-vjeçar, e zunë poshtë materiale inertesh, ranë nga objekti në ndërtim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen ‘5 Maji’ në Tiranë.

Një punëtor rreth 40 vjeç, i identifikuar si Vullnet Lala, ka humbur jetën pasi e kanë zënë poshtë materiale inertesh që kanë rënë nga një objekt në ndërtim e sipër.

40-vjeçari pati dëmtime të rënda dhe nuk arriti të mbijetojë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Previous articleFlet skulptori Genci Hajdari: Një muze si i Krujës mund të bëhet pas 500 vitesh
Next articleMbledhja e panjohur e Byrosë Politike: Kadri, s’të bëri përshtypje, se në proces-verbalin e hetuesisë për Hulusi Spahinë, thuhet se ai kish vajtur te Beqiri për…