Home Kronika E rëndë në Elbasan, 49-vjeçari qëllon me thikë vëllain e tij, zbardhen...

E rëndë në Elbasan, 49-vjeçari qëllon me thikë vëllain e tij, zbardhen detajet e para

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga 49-vjeçarin Kujtim Kaca, pasi pas një konflikti të çastit plagosi vëllanë e tij me thikë. Uniformat blu bëjnë me dije se pas kontrolleve është kapur autori.
Ndërsa i plagosuri, Avni Caca ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Plagosi me mjet prerës (thikë), vëllanë e tij, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, në banesë, falë reagimit të menjëhershëm të shërbimeve të Policisë, kapet dhe vihet në pranga 49-vjeçari.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Elbasan, menjëherë pas marrjes së njoftimit se në fshatin Bixelle, Elbasan, një shtetas ishte plagosur me mjet perës (thikë), kanë organizuar punën për zbardhjen e rrethanave të këtij rasti, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Si rezultat i veprimeve të shpejta dhe profesionale nga Policia, u identifikua, u kap dhe u arrestua në flagrancë shtetasi K. K., 49 vjeç, banues në fshatin Bixelle, Elbasan, pasi dyshohet se mbrëmjen e djeshme, në banesën e tij, në fshatin Bixelle, pas një konflikti të çastit, për motive të dobëta, ka dëmtuar me mjet prerës (thikë), vallanë e tij, shtetasin A. K., 46 vjeç.

Previous articleVodhi portofolin e një qytetari dhe rrahu një tjetër, arrestohet komandanti i Policisë në Shkodër
Next articleNjerëzit nuk ndryshojnë, ata thjesht nuk kanë qenë kurrë ashtu siç ju i keni imagjinuar