Home LifeStyle E përplasi në tokë shef Renaton, reagon për herë të parë Eusebio:...

E përplasi në tokë shef Renaton, reagon për herë të parë Eusebio: Ja si më largoi nga restoranti

Eusebio nuk mban dot nervat dhe përplasi në tokë shef Renaton. Gjithçka nisi kur ‘djalli’ hodhi tiganin me patate të Eusebios, diçka që su pranua nga konkurrenti. Pamjet bënë xhiron në rrjetet sociale. Por ish- konkurenti i “Hell’s Kitchen” nuk ndihet aspak i penduar me veprimin e tij.

“E meritoi, ishte mbushur kupa, nuk mbante më”- thotë Eusebio.

Megjithatë duket se inati i Eusebios është më i thellë pasi ai përmendi periudhën kur punonte në restorantin e Renato Mekollit. Ai tregon se shefi e ka përzënë dhe marrëdhënia e tyre në punë nuk ka qenë aspak e mirë. Eusebio rrëfeu se pas këtij momenti ka marrë shumë vlerësime për veprimin e tij dhe madje disa oferta pune.

SOURCEBulevard News
Previous articleZgjatet orari i lëvizjes, këto janë masat e reja që pritet të votohen nga Qeveria
Next articleRekrutonte të rinjtë për në Siri, dënohet me burg terroristja shqiptare Lubjana Gjecaj