Home LifeStyle “E ndërpresim këtu lidhjen në këtë moment”/ Debat i fortë mes Luizit...

“E ndërpresim këtu lidhjen në këtë moment”/ Debat i fortë mes Luizit dhe Kiarës

Teksa ethet e nominimit sa vinë e shtohen, duket se janë shtuar dhe përplasjet mes Kiarës dhe Luizit në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Gjatë mbrëmjes së djeshme çifti ka debatuar ashpër, pasi Luizi vuri në dyshim nëse Kiara e donte. Kjo duket se e preku shumë moderatorin, e cila madje i tha se nëse ai mendon që ai nuk e do edhe pas gjithë gjërave që kanë kaluar bashkë, atëherë ta mbyllin lidhjen.

“Nëse ti mendon se pas gjithë gjërave që kemi kaluar në këto 90 ditë, unë nuk të dua, këtu e ndërpresim bashkë.”- tha Kiara.

Luizi: “Thashë a më don, jo nuk më do Kiar”

Kiara: “Edhe më shumë se ç’mendon ti”

Luizi: “Edhe ma tregon kështu? Mbas 90 ditëve, 24 orë?”

Kiara: “Si, e ke ngaqë ndenja me Oltën 2 orë?”

Previous articleNë Vlorë gati për plazh, fundjava sjell “verën”/ Mësoni si do të jetë moti për ditën e sotme
Next articleKundër marrëveshjes së Ohrit, sot protestë në Kosovë, kërkohet dorëheqja e Kurtit