Home Kronika E mitura ngre në këmbë policinë e Pogradecit: Mamaja ime ka humbur

E mitura ngre në këmbë policinë e Pogradecit: Mamaja ime ka humbur

Një 16-vjeçare në Pogradec ka denoncuar zhdukjen e nënës së saj.

E mitura është paraqitur një ditë më parë në Komisariatin e Policisë Pogradec dhe ka kallëzuar se e ëma 36 vjeçe është larguar nga banesa në fshatin Hudënisht.

Policia ka nisur kërkimet për gjetjen e gruas me iniciale J.H., por ende nuk ka të dhëna.

Previous articleDeshën të kalojnë binarët e trenit, ukrainasit organizojnë pritë për rusët – i eliminojnë një nga një
Next articlePutin do vritet njësoj si Prigozhin? Vjen paralajmërimin i papritur: Kujdes gjatë udhëtimit në Kinë