Home Politike E mbushur me ngjyra, Rama poston foto nga Piramida! Punimet drejt fundit

E mbushur me ngjyra, Rama poston foto nga Piramida! Punimet drejt fundit

Punimet te Piramida janë drejt fundit. Kryeministri Edi Rama ka publikuar fotot se si duket tashmë ajo, ku mund të vihet re fare mirë se “kryefjalë” janë ngjyrat.

Piramida do të funksionojë për trajnime, do të ketë biblioteke, salla ku njerëzit mund të mblidhen, salla ku mund të ekspozojnë punimet e tyre dhe qendër TUMO, një lloj i ri i përvojës arsimore në kryqëzimin e teknologjisë dhe dizajnit.

Previous article‘Vendoret’, KQZ letër SPAK, Policisë e Prokurorisë së Përgjithshme: Parandaloni incidentet dhe krimet zgjedhore
Next articleBerisha prezanton librin për demokratët: I frymëzojmë me punët tona të mira dikur