Home Bota E mbuluar nga gjaku, e moshuara gjendet e vdekur, është varë me...

E mbuluar nga gjaku, e moshuara gjendet e vdekur, është varë me thikë…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një e moshuar është masakruar me thikë.

Krimi u regjistrua në një dyqan ku shitej duhan në via Marchese De Rosa, Foggia, ku 70-vjeçarja u gjet e mbuluar nga gjaku dhe men jë plagë të rëndë. Raportohet se ajo ka humbur jetën direkt.

Karabinierët ndodhen në vendngjarje për hetimet. Për momentin nuk përjashtohet që të jetë një grabitje e shkuar keq.

Tashmë hetuesit kanë siguruar një sërë elementesh për identifikimin e autorit të vrasjes.

Previous articleShqiptarët duan makina të shtrenjta, shpenzuan mbi 44 miliardë lekë për automjete
Next articleMirënjohje, nuk të njohim!