Home Politike “E kemi detyrim t’u përgjigjemi sakrificave të nënave”/ Meta: Duke mbështetur gratë...

“E kemi detyrim t’u përgjigjemi sakrificave të nënave”/ Meta: Duke mbështetur gratë ne fuqizojmë familjen, shoqërinë dhe kombin!

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, në një status në “Facebook” është shprehur Partia e Lirisë do të jetë një mbështetje e madhe për gratë.

Meta shkruan se duke mbështetur gratë fuqizohet familja dhe në këtë mënyrë rriten edhe fëmijë të lumtur.

“Ne e kemi detyrimin t’i përgjigjemi në lartësinë e duhur sakrificave të grave dhe nënave shqiptare. Duke mbështetur gratë, ne fuqizojmë familjen, shoqërinë dhe kombin tonë”, shprehet Meta.

Previous articleShkëlqeu në derbi, Hysaj flet si lider: Luajta me injeksione, tani mendjen te Kombëtarja
Next articleGjirokastër, përkujtohet 115-vjetori i luftës së Mashkullorës