Home LifeStyle E ke kërcënuar/ Plas sherri mes djemve në ‘Love Story’, djemtë përplasen...

E ke kërcënuar/ Plas sherri mes djemve në ‘Love Story’, djemtë përplasen fizikisht

Zgjedhja e Daniela Shimës një prej konkurenteve në “Love Story” në TvKlan për takimin e kësaj jave ka shkaktuar përplasje fizike mes djemve. Daniela zgjodhi Vilainin dhe kjo bëri që konkurenti tjetër me emrin Bajron Gjergjani Laro të revoltohej. Ky i fundit tha se në fakt takimin ia kishte kërkuar vetë Vilaini ndryshe Bajroni do përjashtohej nga programi. Këto akuza sollën përplasje fizike mes djemve dhe emisioni u ndërpre.

Bajron: Unë nuk besoj se ka një rrjedhshmëri ngjarjesh mes Danielës dhe Vilianit. Takimi jonë ka qenë aq perfekt në mendimin tim se unë isha shumë i sigurtë për një takim të dytë me të. Viliani është gjithmonë duke kërkuar vëmendjen e saj si me dashje si padashje, si me forcë, si pa forcë. Gjëja që e ka shtyrë atë ishte Viliani, se edhe para se të fillonte shoë Viliani ishte shumë i agravuar. Besoj se ka qenë një takim më shumë i kërkuar nga Viliani se nga ajo.

Pas rrëfimit të Bajronit në dhomën e kuqe në studio ka nisur një debat i ashpër mes djemve dhe marrëdhënies Vilian-Daniela.

Eni Shehu: E ke ndjerë veten në presion nga Viliani për këtë takim?

Daniela: Jo. Unë doja t’i thoja Bajronit…

Bajron: Viliani ta ka kërkuar takimin se ndryshe do të largohej nga emisioni. Dhe ti e ke pranuar vetë takimin.

Daniela: Shumë bukur që ma ka kërkuar. Kërkoje edhe ti.

Bajron: Ti ke rënë pre e presionit të Vilianit. Ti ke qenë ajo femër me dy standarte që ke sharë Vilianin tek ne. Tani

Daniela: Më gjej një detaj që unë kam sharë Vilianin, e dyta nuk janë të gjithë si puna jote si grua e keqe që merren me llafe

Bajron: Unë merrem me llafe apo ti merresh me llafe?

Më tej në debat është përfshirë edhe Serxhani.

Serxhan: E ke kërcënuar që të dalësh në takim. Një mashkull që e kërcënon një femër nuk është mashkull.

Viliani: Po lëpihesh mo vlla.

Daniela: Është e tepërt,asnjë lloj kërcënim.

Vilian: Fol tamam,pse të merret goja?

Daniela: Serxhan qetësohu.

Serxhan: Unë Danielën e kam shumë xhan, e kam shumë qejf. Në këtë rast është viktima e atij, e pranoi vetë pas puntatës së të hënës…

Vilian: Po pse dridhesh mo plak?

Serxhan: Po s’po dridhem prej teje…. Një mashkull që bën kërcënime nuk është mashkull.

Daniela: O njeri, nuk ka bërë asnjë lloj kërcënimi. Mos e zgjat më! Ça do t’i që flet?

Serxhan: Pas puntatës së të hënës Daniela tha vetë me gojën e saj Vilianin nëse nuk do e zgjidhja ai do të largohej nga emisioni. Një mashkull që i kërkon diçka të tillë një femre nuk është mashkull.

Vilian: Ça është ai?

Serxhan: Nuk është e drejtë që ne të shkojmë t’i themi vajzave më lë takim.

Rei: Nuk kemi pse të sulmojmë njëri-tjetrin fare. Ajo që ka parë Serxhani ndoshta është e vërtetë ndoshta nuk është e vërtetë…

Serxhan: Po është e vërtetë se ka edhe dëshmitarë të tjerë që kanë qenë aty.

Vilian: O Serxhan me kë kujton se je tu fol?

Serxhan: Mbylle mo gojën aty mos ta dëgjoj shumë zërin.

Previous articleShkrirja e Partisë Demokratike, e vetmja mënyrë për ta larguar Ramën
Next articleIlir Meta i kthen Ramës një tjetër ligj: Ka të drejtë Erion Braçe