Home LifeStyle “E kam dashur shumë”/ Luizi nuk e harron Efin: Ra ai dreq...

“E kam dashur shumë”/ Luizi nuk e harron Efin: Ra ai dreq zarfi, por nuk kam…

Gjatë ditës së djeshme Luiz Ejlli ka kujtuar ish-banoren, Efi Dhedhes. Këngëtari ishte duke biseduar me Kiara Titon dhe Armaldo Kllogjerin kur u shpreh se Efin e ka dashur vërtetë.

“Efin e kam dashur fort. Për Zotin e kam dashur fort dhe më ka ardhur keq. Dhe sa filloj me u mbledh, ra ai dreq zarfi”, tha Luizi.

Ky i fundit shtoi se me Dean nuk ka mbaruar akoma, pasi ishte ajo që bëri nominim Luiz-Kiara-Efi, ku u largua kjo e fundit.

Nga ana tjetër, Kiara u shpreh se “Efi argumentonte shumë bukur, kur të argumentonte të argumentonte, argumentonte shumë qartë, është e zgjuar”.

Ndërkohë kujtojmë se këngëtari i njohur u përball të shtunën me Kutinë e Pandorës, të cilën kishte kohë që e priste dhe e hapi menjëherë. Teksa po lexonte surprizën, Luizi po mendonte edhe për zarfin e zi që të kishte 3 nominime.

E ashtu ndodhi, në të shkruhej që ai kishte të drejtë që të nxirrte në nominim 3 banorë dhe pa u menduar shumë ai tha ‘Olta, Armaldo dhe Kristi’.

Previous article“Rritje pagash për mjekët dhe infermierët me…”/ Rama: Do ketë rritje edhe për sektorë të tjerë
Next article“Që Alibashët do të legenosen s’ka më asnjë dyshim”, Edi Paloka: “Kryetari i partisë” në letrat që kanë dorëzuar…