Home Kronika E FUNDIT/ U zunë për ballkonin, fqinji godet me çekiç 55-vjeçarin

E FUNDIT/ U zunë për ballkonin, fqinji godet me çekiç 55-vjeçarin

Një sherr mes fqinjësh për një ballkon ka bërë që një prej tyre të marrë çekiçin dhe të bëjë për spital tjetrin.

Ngjarja ndodhi rreth orës 13:50, në lagjen “29 Nëntori” më Fier. Mësohet se shtetasi Ermal Sino, 42 vjeç, banues në Fier, ka goditur me sende të forta (çekiç), shtetasin Qazim Hyka, 55 vjeç, banues në Fier, i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Postimi i Policisë: 

Rreth orës 13:50, në lagjen “29 Nëntori”, Fier, dyshohet për motive të dobëta, shtetasi E. S., 42 vjeç, banues në Fier, ka goditur me sende të forta (çekiç), shtetasin Q. H., 55 vjeç, banues në Fier, i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Eshtë shpallur në kërkim 42-vjeçari dhe po punohet për kapjen e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Previous articleKë sheh si fitues të BB VIP 2? Zhaklin Lekatari: Një njeri manipolues apo ai që do të…
Next articleFrikë nga bankat- Pothuajse gjysma e borxhit të familjeve shqiptare merret në burime informale