Home Kronika E FUNDIT/ TMERR në Tiranë, EKZEKUTOHET një tjetër grua në banesë, kush...

E FUNDIT/ TMERR në Tiranë, EKZEKUTOHET një tjetër grua në banesë, kush është 31-vjeçarja (EMRI)

Një tjetër vrasje ka ndodhur ditën e sotme, në  Kamëz. Policia bën me dijen se është vrarë me armë një 31-vjeçare.

Njoftimi i policisë:

Ndërkohë, në Kamzë, në rrugën “Besëlidhja”, në rrethana ende të paqarta, në oborrin e banesës, është vrarë me armë zjarri shtetasja Etleva Kurti, 31 vjeçe.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe është ngritur një grup i posaçëm hetimor që po punon për identifikimin e autorit/ëve të dyshuar.
Informacion me të detajuar do të japim në vijim.

 

Previous article“S’të vij kurrë sa të kesh jetën”/ Ndahet Luizi dhe Kiara?
Next articleSabiani kërkon nxjerrjen e vajzës së tij Keisi nga BBVip, ja mesazhi i papritur