Home LifeStyle E dënuar për trafik armësh dhe municionesh/ Fjolla Morina del nga burgu?...

E dënuar për trafik armësh dhe municionesh/ Fjolla Morina del nga burgu? Ja fotoja që ngriti dyshimet

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina u arrestua 2 javë më parë në një nga lokalet në Prishtinë. Ajo është dënuar me 6 vite burg në mungesë për veprën penale ‘trafikim armësh.

Gjykata e Prishtinës, mori vendimin që këngëtarja të mbahet në paraburgim për 40 ditë deri në një vendim të radhës, e që mund të jetë ekstradimi në Shqipëri, meqë këngëtarja kërkohet nga autoritetet në vendin tonë.

Mirëpo, ditën e djeshme bashkëshorti i saj Fisnik Syla, ngriti dyshimet se Fjolla Morina mund të ketë dalë nga burgu.

Vajza e saj e vogël Alayah festoi 6-vjetorin e lindjes dhe Fisniku publikoi një foto ku e mban të voglën në krah ndërsa në foto ndodhet edhe Fjolla.

Ende nuk dihet nëse Fjolla Morina ka dalë nga burgu apo kjo është një foto e vjetër e tyre.

SOURCEBulevard News
Previous articleShkoi me pistoletë në brez për të ndihmuar shokun në një sherr, arrestohet një 37-vjeçar!
Next articleMe armë zjarri automatik, pistoletë sportive dhe municion luftarak, arrestohet i riu në Shkodër