Home Kronika Durrës/ U përplas me makinë nga një i ri, ndërron jetë 35...

Durrës/ U përplas me makinë nga një i ri, ndërron jetë 35 vjeçarja

Rreth orës 19:30 në rrugën dytësore Plepa-Golen një automjet me drejtues shtetasin K.G 24 vjeç ka përplasur këmbësoren ende të paidentifikuar rreth 35 vjeçe, e cila ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrathanave të aksidentit.

Previous articleGërdeci, historia e panjohur politike ku PD nuk ju ngjit familjes Berisha!
Next articleHoroskopi për ditën e sotme, 9 shkurt 2023