Home Kronika Durrës/ Shoferi humb kontrollin dhe përplas me makinë një këmbësor, 60- vjeçari...

Durrës/ Shoferi humb kontrollin dhe përplas me makinë një këmbësor, 60- vjeçari jashtë rrezikut për jetën

 

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme rreth orës 14:45 në lagjen nr.4 Durrës, ku një automjet me drejtues shtetasin E. T, ka përplasur shtetasin P. P., rreth 60 vjeç, që lëvizte me biçikletë, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 14:45, në lagjen nr. 4, Durrës, një automjet me drejtues shtetasin E. T, ka përplasur shtetasin P. P., rreth 60 vjeç, që lëvizte me biçikletë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Durrës, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të këtij aksidenti.

Previous article“Të ndarë nuk kemi gjë në vijë”, deputetja demokrate: Kandidatët e primareve të vijnë dhe të kandidojnë nën logon e PD-së
Next articleAgresioni rus/ BE planifikon të dërgojë një milion predha artilerie në Ukrainë