Home Politike Do i bashkohet PS, publikohet fotoja e Agron Çelës me Elisa Spiropalin...

Do i bashkohet PS, publikohet fotoja e Agron Çelës me Elisa Spiropalin dhe Benet Becin

Deputeti Agron Çela do të lërë Partinë e Lirisë për t’iu bashkuar Partisë Socialiste. Një foto e Agron Çelës me drejtuesen politike të PS në Shkodër, Elisa Spiropalin dhe Benet Becin është shpërndarë, por vetë ata nuk e kanë publikuar në rrjetet sociale. Në foto shihet edhe Edmond Ndou, i cili i është bashkuar PS, pasi ka qenë kreu i degës së Partisë së Lirisë në Shkodër.

Previous articleAksident në aksin Koplik- Hani i Hotit, përplasen katër makina, dy persona përfundojnë në spital
Next articleZjarrfikësi që shpëtoi dy vajzat e vogla nga flakët: Një ditë më pas u bëra me djalë…