Home Aktualitet Dhuna ndaj gazetarit Adriatik Doçi, shpallet në kërkim një efektiv policie, ndihmoi...

Dhuna ndaj gazetarit Adriatik Doçi, shpallet në kërkim një efektiv policie, ndihmoi autorin e sulmit të largohet nga vendngjarja

Efektivi i Policisë, Ermir Doda është shpallur në kërkim pasi dyshohet se ka ndihmuar Redon Skuterën të largohet nga vendi i ngjarjes pasi dhunoi gazetarin investigativ të Report Tv, Adriatik Doçin.

Previous articleBanorët e Postribës dalin në protestë për ujin e ndotur: Kemi vendosur të mos e paguajmë më faturën
Next article“Skënder Gjinushi më përjashtoi nga konferenca” – Akademia e Shkencave: Shpifje e ulët dhe e pavërtetë e Ledi Shamkut