Home Aktualitet Dhori Kule: Maturantët dhe studentët duhet të vaksinohen

Dhori Kule: Maturantët dhe studentët duhet të vaksinohen

Me anë të një deklarate për mediat, rektori i Universitetit të Tiranës, Dhori Kule deklaroi se në Fakultetin e Ekonomisë kanë humbur jetën për shkak të Covid-19, dy profesoresha dhe një student.

SOURCEbulevard news
Previous articleEfekti financiar Ronaldo
Next articleHomazhet për Sherif Merdanin, flet djali i tij: S’do kisha zgjedhur kurrë baba tjetër, kam mësuar shumë nga babi im