Home Politike Deputeti shqiptar “ngacmon” live në mes të emisionit Anën e “Përputhen”, ja...

Deputeti shqiptar “ngacmon” live në mes të emisionit Anën e “Përputhen”, ja krahasimi që i bën

Deputeti Kujtim Gjuzi është ngritur në këmbë në mes të emisionit dhe ka komplimentuar Anën e Përputhen.

“Ju keni një fytyre vezake, që e bukur dhe e kanë të gjitha femra e gadishullit tonë,”-ka thënë ai në Top Channel.

I pyetur nga moderatori Adi Manushi në lidhje me ngjashmërinë që ka Ana protagonistja e Përputhen me ndonjë nga aktoret e viteve 90-të, Gjuzi ka thënë Anisa Markarjani.

SOURCEbulevard news
Previous articleE diela e përgjakur/ 4 aksidente për 4 orë, një viktimë dhe 10 të plagosur. Shkak pakujdesia dhe moti i keq
Next articleSi ta heqësh fiksimin për dikë që të duket se s’do ta harrosh kurrë