Home LifeStyle Deklaroi lidhjen romantike me Beatrix, Semi hakmerret ndaj Donaldit

Deklaroi lidhjen romantike me Beatrix, Semi hakmerret ndaj Donaldit

Afrimiteti i Donald Veshaj me Beatrix Ramosaj është një nga temat më të diskutara në ditët e fundit, sidomos pas puthjes së shumë pritur mes dyshes.

Këngëtarja Semi Jaupaj së fundmi duket se është hakmarrur ndaj aktorit Donald Veshaj, pas puthjeve të tij me këngëtaren Beatrix Ramosaj. Pas këtyre skenave, Semi ia ka hequr follow’in në Instagram ish-të dashurit të shoqes Donaldit.

Semi u shpreh e zhgënyer me Donaldin për afrimitetin me Beatrixin dhe madje në një moment të spektaklit mbrëmjen e së martës, ajo u largua pasdeklarimit të papritur nga ana e Donaldit, i cili pranoi publikisht se ka pëlqim ndaj Beatrixit dhe do që ta shijoj shumë këtë gjë.