Home Aktualitet Ç’po planifikon Rama? Del fotoja, shikoni çfarë është vendosur në oborrin e...

Ç’po planifikon Rama? Del fotoja, shikoni çfarë është vendosur në oborrin e kryeministrisë

 

 

Ditën e sotme një tendë e bardhë është vënë re në oborrin e kryeministrisë. Nuk dihet arsyeja pse është vendosur dhe për çfarë do të shërbejë.

‘Micro Folie’ shkruhet në tendën e bardhë e cila ka zënë të gjithë hapësirën e oborrit në institucionin qeveritar.

Kujtojmë që ditë më parë, ekzaktësisht një ditë para protestës së thirrur nga Sali Berisha, Kryeministria u blindua.

Ç’po planifikon Rama? Del fotoja, shikoni çfarë