Home Sport Çmenduria e sportistit, katër femra dhe 50,000 dollarë shpërblime

Çmenduria e sportistit, katër femra dhe 50,000 dollarë shpërblime

Janë pasuruar me detaje të tjera dy netët e çmendura të Ja Morant (ndërmjet 2 dhe 4 Mars).

Previous article“Stambolli në rrezik”, ngrihet ALARMI / Nuk ka të ndalur tmerri në Turqi, 45 provinca do të preken nga tërmetet 5.5 e sipër, ja çfarë pritet të ndodhë në ditët në vijim
Next articleTransgjinorët e Guri Madhit