Home LifeStyle Cili është sekreti i lumturisë në një familje moderne?

Cili është sekreti i lumturisë në një familje moderne?

Dikur, një burrë i mençur me përvojë të pasur në jetë tha me shaka se sekreti i një martese të lumtur është të kesh dy televizorë në një shtëpi. Si zakonisht, çdo shaka bazohet në disa të vërteta, prandaj pakkush mund ta imagjinojë jetën pa televizorë në dhomën e ndenjjes dhe në dhomën e gjumit. Nëse shtojmë dhe fëmijët, numri mund të shkojë lehtësisht deri në tre ose katër. Për shkak të rëndësisë së madhe të televizorit në jetën tonë, shumë prej nesh e kanë zakon të organizojnë të gjithë dhomën e ndenjjes përreth vendit ku do të vendoset televizori.

2 në 1 – praktik dhe elegant

Nëse dëshironi të keni sa më shumë hapësirë ​​të lirë që dhoma të marrë frymë më shumë, mos ngurroni të hidhni mobilien në të cilën qëndron televizori juaj, pasi nuk ju nevojitet për televizorin Samsung The Serif. Këtë televizor unik të gamës Lifetyle nga Samsung, duhet ta bëni tuajin për cilësinë brilante të imazhit që sjell, por jo vetëm. Kjo teknologji e sofistikuar e fjalës së fundit vjen me një stendë të shkëputshme që përmbush një rol të plotë estetik dhe funksional më vete. Përveç lirimit të hapësirës, ​​ai gjithashtu e pasuron atë me dizajnin e tij unik. Sidoqoftë, nëse disa mobilie janë më të nevojshme dhe më të rëndësishme për ju sesa lirimi i hapësirës, ​​nuk keni pse të hiqni dorë prej tyre. Kjo vepër arti nga dizenjuesit e njohur francezë përshtatet në brendësi në mënyrë të përsosur, pavarësisht nëse e mbani atë në një stendë, në mur apo në mobilie. Tani jeni të lirë të dizenjoni dhomën tuaj të ndenjjes ose dhomën e gjumit si të dëshironi, pasi ky televizor do të përshtatet me çdo kombinim.

Emri i dytë i risisë

The Serif nuk është thjesht një objekt i bukur. Përkundrazi, ky anëtar i ri i familjes së televizorëve të nivelit të lartë nga Samsung do t’ju lërë pa frymë me cilësinë e fotos dhe zërit. Me teknologjinë mbresëlënëse QLED, të afërmit tuaj do të shijojnë ndeshjet sportive në rezolucionin më të gjallë të ekranit deri më tani. Përveç një miliard ngjyrave në teknologjinë 4K, The Serif gjithashtu ju lejon të shijoni tinguj të pastër kristal përmes teknologjisë së tij Active Voice Amplifier. Ju nuk do të humbisni më kurrë një dialog në shfaqjen tuaj të preferuar, sepse kjo teknologji njeh zhurmat shpërqendruese dhe rregullon automatikisht volumin. Shumë opsione të lidhjes së The Serif përfshijnë Multi View që ju lejon të shikoni përmbajtje nga televizori juaj dhe një pasqyrë të celularit tuaj në të njëjtën kohë.

Ambienti perfekt, falë veçorive të zgjuara

Kur gatuajmë, konsumojmë një vakt ose luajmë lojëra tavoline me të dashurit tanë, shpesh dëgjojmë muzikë në televizor ose thjesht e mbajmë të ndezur për tingull në sfond. Ju nuk keni pse të vareni nga zgjedhjet e kanalit të muzikës, por tani mund të luani muzikën tuaj të preferuar nga celulari juaj me vetëm disa prekje. Ndizni NFC dhe vendosni celularin tuaj në kornizën praktike të The Serif. Përveç ambientit që mund të krijojmë me muzikën tonë të preferuar, mund edhe të përdorim modalitetin Ambient Mode që vjen për herë të parë. Përveç një përzgjedhjeje të gjerë në galerinë e pasur Samsung, ky opsion gjithashtu ofron monitorimin e televizorëve përreth mjedisit dhe personalizimin e përmbajtjes vizuale për një ambient perfekt.

Për më shumë harmoni në ambientet e shtëpisë tuaj, zgjidhni The Serif TV – ai komplimenton në mënyrë perfekte arredimin e brendshëm. Si dhe falë veçorive të avancuara, përvoja e shikimit do të jetë e pakrahasueshme.

Shfrytëzoni promocionin fantastik të Samsung ng 01.10.2020 deri në 31.12.2020 dhe përfitoni 5 vjet garanci për televizorin e blerë, i cili është i vlefshëm për seritë QLED dhe Lifestyle të 2020-ës. Listën e plotë të produkteve në promocion mund ta gjeni në faqen e internetit samsung5vitegaranci.al. Për t’u kualifikuar për garancinë 5-vjeçare, duhet të regjistroni pajisjen tuaj në faqen e internetit samsung5vitegaranci.al jo më vonë se 15 ditë nga data e blerjes.

SOURCEBulevard News
Previous articleReagon Rama pas përfundimit të mbledhjes, i përgjigjet ashpër Metës: Kjo është një turp i madh, marrëzia ka filluar shumë herët
Next article“Kërkesë për hapje të misionit diplomatik në Izrael”/ Hoti: Është partner strategjik i Kosovës