Home Ekonomia Cila monedhë po tregon forcim? Zbuloni me sa blihen dhe shiten dollari...

Cila monedhë po tregon forcim? Zbuloni me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro për ditën e sotme

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 107 lekë dhe shitet me 108 lekë, duke treguar forcim.

Ndërkohë euro blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 116.9 lekë, duke treguar qëndrueshmëri.

Cila monedhë po tregon forcim? Zbuloni me sa blihen dhe shiten dollari dhe

Paundi britanik sot blihet me 132 lekë dhe shitet me 133 lekë, duke treguar forcim.

Previous articleSi do të luhaten temperaturat gjatë ditës, parashikimi i motit për ditën e sotme
Next articleEkspertët japin njoftimin e rëndësishëm: Deri në katër filxhanë kafe në ditë nuk janë të dëmshëm