Home LifeStyle Christina Aguilera,shfaqet sërisht nëpër koncerte

Christina Aguilera,shfaqet sërisht nëpër koncerte

largea_crister41365497498largea_crister41365497498Kanë qënë shumë të ftuar që do të performonin në skenë. Një ndër të pranishmet e këtij konceriti ka qënë edhe Christina Aguilera e cila ka preferuar te jete thjeshte nje spektatore në evenimentin që është zhvilluar të hënë në Los Angels. E veshur me një palë xhinse të zeza dhe me shumë klas Christina Aguliera ka qënë e shoqëruar nga i dashuri i saj Matther Rutler. Ajo është shprehur:”Jam pjesë e këtij evenimenti sepse dua të ndejk shoqen time Rihanne gjatë përfomancës së saj”, thekson “Daily Mail”.
Previous articlePD në Durrës nis gjuetinë e mbështetësve të Ilir Metës. Kërcënohen bluzat e bardha, drejtorë, mësues dhe të punësuar
Next articleEgjipti pezullon fluturimet nga Irani