Home Sport Chelsea përgatit listën e të larguarve, Mendy i pari

Chelsea përgatit listën e të larguarve, Mendy i pari

Chelsea është duke u përgatitur që gjatë kësaj verë, të largojë disa lojtarë të cilët nuk shfaqen performancë të mirë gjatë këtij sezoni.

“Blutë” janë të gatshëm të heqin dorë nga ‘gardiani’ senegalez pasi që nuk ishte në gjendje të përsërisë formën e tij të dikurshme.

31-vjeçari ka humbur garën me Kepa Arrizabalaga, dhe siç raportohet, Mendy dëshiro një sfidë të re në futbollin evropian..

Previous articleSkënderbeu i kompletuar / FOTO
Next articleSherr mes policëve në Tiranë, efektivi i dehur ofendon punonjësin e “Shqiponjave”